Як проходить діагностика SmileDesign?

Як проходить діагностика SmileDesign?
21/03/2019

Первинний прийом в Центрі сканування OrthoS – це збір даних для подальшої діагностики SmileDesign. Наш Smile-менеджер проведе детальну консультацію, продемонструє елайнери та надасть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять. Також в цей прийом Вам зроблять 3d-сканування зубів та спеціальні діагностичні фото.

3d-сканування зубів – це безболісна і не шкідлива процедура зовнішнього сканування Ваших зубів інтраоральним сканером. За допомогою цієї процедури ми отримаємо віртуальні 3d-моделі Ваших зубів і в подальшому зможемо створити макет майбутньої усмішки. Цей апарат сканує лише зовнішню поверхню зубів і не здійснює рентгенологічного випромінювання, тому є повністю безпечним.

Після збору всіх діагностичних даних ми приступаємо до оцінки Вашої усмішки, прикусу та положення зубів. Лікарі за допомого спеціального програмного забезпечення діагностують, якого результату можна буде досягти після проходження курсу елайнерів, а також скільки триватиме такий курс лікування.

Діагностика SmileDesign займе всього декілька днів. Після завершення цього процесу ми зв’яжемось з Вами, щоб представити результати.

Консультація

Ми чекаємо на вас.

Здається все вірно, сервіс опрацьовує вашу оплату, з не терпінням чекаємо на вас для обговорення всіх деталей, при зустрічі.Виберіть, будь ласка, місто в якому бажаєте пройти
сканування та діагностику SmileDesign

Київ

Хмельницький

Львів

Тернопіль